stalo se.

2/9/14/bday.

2. září 2014 v 20:48 | Terrie.
Kdo by to byl řekl, když se ta malá, uřvaná, blonďatá holčička narodila, že za jednadvacet let bude jen tak sedět u notebooku, cpát se na večer nezdravýma pochutinama, zapíjenýma Friskem? No jo, takové věci asi nikoho nenapadnou ...

týden 25-31/8/14

2. září 2014 v 14:36 | Terrie.
Přínáším vám pár střípečků minulého týdne, aneb posledního týdne prázdnin. Ale buďme k sobě upřímní, mé skromné rádoby prázdninky jsou teprve zhruba někde ve středu.
Tak tedy ke střípečkům - jedná se hlavně o můj (ozdravný :D) pobyt u dědy, který byl až překvapivě příjemný, následován pár střípečky víkendu, který byl nadočekávání nepovedený ... s odstupem si zjeden zase říká to své ohrané "kéžbych nebyla tak sobecky divná". Cyp s tym, nic není dokonalé, hlavní je být s těma správnýma lidma, což se mi poštěstilo :3

/listopad-červenec/ vscocam.

12. července 2014 v 15:15 | Terrie.
Já žiju.
Ano, žiju a neučím se. Uklízím. :3
Po všem tom předstírání, že studuji a nestíhám nic jiného, po mě zbyl takový svinčík a chaos. Ať už v pokoji, v notebooku, v mobilu ... ze kterého jsem si konečně přetáhla fotky a mezi nimi i několik, poměrně povedených (a pro mě hodnotných) upravovaných přes aplikaci VSCOcam - zatím nikde nezveřejňovaných. Fotografie od "počátku" mého telefonu až po nynějšek. Snažila jsem se je uložit v časové posloupnosti - od asi listopadu, ale nejsem si úplně jistá, třeba některé byly foceny dřív, či později ...

11/5/2014

11. května 2014 v 19:39 | Terrie.
Někdo zklamaně hledá flešku, jiný se spokojeně posadí na rozbolavělý zadek (ten pocit, když vás zítra bude všecko bolet a vy víte, že jste se konečně, po dlouhých věcích donutili pořádně si zacvičit). Tohleto sedění doma, jen tak, dnes absolutně vyhovuje :3
Sladkosti, pilates, plnění úkolů a zase nové odhodlání a předsevzetí (jak dlouho vydrží tentokrát?) a všechno je to fajn a zítra zase praxe, kterou nemám pořádně domluvenou, ale všechno je fajn. Lážoplážo. A den matek a ono pršelo. Žádné luční kvítí. Zítra, mami.
Blog hnije, ano, všimla jsem si ... Celý týden na praxi - směny jako v reálném životě. Velká existenční a profesionální krize a velké důkazy lásky a toho, že přece jen jsem tam, kde mám a chi být. A že mám(e) plán. Nejsem sama. Nespokojenost a následné nakopnutí ... do období plavek ještě chvíli čas, ještě se dá dost udělat. Zítra zase jím "normálně". všechno je v pohodě, jsi paranoidní.
A jen tak koukám na téma týdne, ke kterému bych se vykecala. A na rozpracovanou fanficiton, kterou stačí dopsat a pokračovat dál v writing challenge, konečně a rozdělanou zápočtovou práci ... tak, co dřív?
stažený Střihoruký Edward :3

jaký byl váš týden? :3

20/4/2014

20. dubna 2014 v 20:23 | Terrie.
Veselé Velikonoce vespolek :)
Jak se tak snažím nacpat za ten počítač, s břichem nafouklým (bolavým) po vydatném svátečním obědě, svačinkách, několika večeřích, sladkostech, jakémsi makovém likéru ... musím uznat, že mi nějaké to zapálení pro psaní fakt chybí - a to myslím v tom smyslu, že se mi po tomto stýská!
Na flešce jeden dokončený (neodevzdaný) projekt, další rozdělaný, další dva se berou se všemi těmi termíny v mé hlavě. Vidina dvou zápočtů. A byť se pořád přesvědčuju o tom, že nic nedělám, stejně mám pocit, že si od té školy chci a potřebuji odpočinout a že mi nic neuteče. zvláštní.
A tak otevírám blog, aniž bych měla nějak ujasněno, o čem budu psát.

9/4/2014

9. dubna 2014 v 20:48 | Terrie.
Aprílové počasí. Mraky střídají občasné sluneční paprsky. Snad špatný tlak. Šero. Prokrastinace. Ospalost. Jablko pod deštníkem. Šeď. Ocel. A sama na pokoji. Stesk. Touha.
Jen ta banánová horká čokoláda a jeho vytahaný svetr.
Nějak takhle to dneska (ne)cítím ...

2/4/14

3. dubna 2014 v 22:18 | Terrie.
Tudů. Je to fajn.fajn-fajnový :3 ... Ok, nebuď trapná, Terrie.
Já jen, že jsem si udělala volno už včera a tak tedy už dnes jsem se místo privátu ve studijním městě, probudila ve své postýlce (s mega pandou :3), v "rodném" bytě ... A měla jsem celý den pro sebe.
A krom pilates, čajíčkování venku, spirituální podpory a takových těch věciček, jsem konečně šáhla do prázdné nádoby po nutelle na parapetu ...

21-23/3/2014

23. března 2014 v 22:10 | Terrie.
No jo, tak jsem bručoun, když jenom sedím doma, večer, u pc ... a přemýšlím, proč mi nenapíše víc lidí a co dělat ...
proto mám ráda, když se něco děje!
Ve skutečnosti všecko, co mě ubíjí je jen ta nečinnost, nebo rutina, prostě ... znáte to. Jednotvárnost.
Proto tenhle článek bude sice krátký a třeba o ničem, ale naprosto nečekaně a nezobvykle ... pozitivní!

Protože jsem mám za sebou tak úžasný víkend! :3

15/3/2014/ Kryštof. FM.

17. března 2014 v 18:45 | Terrie.
Sobota. Frýdek-Místek, kulturák.

Ke kapele Kryštof musím říct to, že mě zaujali hned jako malou Teeerku, která každý týden poctivě a s nadšením sledovala legendární Meduzu. Slova jsou jen kapky děště, a ty voláš, ať prším ještě ... kdo by tohle nemiloval.
Nejsem však z těch, kteří by patřili do skupiny zarytých fanoušků, nebo je kapela provázela celým životem. Měla jsem ja ráda, vždycky mi byli sympatičtí, vždycky se našla písnička, která byla prostě skvělá.
Ale. Nic žhavého. Mnohem víc se mi zaryli pod kůži až nedávno. Hlavně teda v září, na Radagest dnu v Nošovicích - já prostě miluju kapely, které to na podiu umí, chovají se lidsky a jsou za všech okolností sví! A miluju svého přítele, kdybyste tento fakt náhodou přehlédli, a tahle kapela se po všech těch věcech, zapsala do našeho světa nesmazatelně. Jejich hudba pro mě náhle dostává jiný význam, jsou pro mě více a více srdeční záležitostí ...
A jejich koncert v Frýdku?! Samozřejmě! Muselo být! A nakonec, po prvotním "tak smůla, vyprodáno", mi přece jen lístky přistály v ruce, jako nejkrásnější dárek ke skromnému výročíčku.
Na ten den se prostě nešlo netěšit :3

mimochodem. fotky jsou moje, focené mobilem, takže ...

13/3/2014/ proboha. jsem na titulce!

13. března 2014 v 21:02 | Terrie.
To se tak jako vždy - nevidím, neslyším - ze zvyku podívám na blog, do žebříčků ... 9 nových komentářů u článku z minulého týdne? WTF?
Ani bych si nevšimla, že můj článek o zdravotních sestrách se dostal na titulní stránku blogu - zde, kdyby mě neupozornila kamarádka.
Takové ostudy :D A těch komentářů, dovolte, abych se k tomu vyjádřila v tomto special článku :)
 
 

Reklama