playlists.

nr. 4

23. července 2014 v 19:26 | Terrie.
Pár faktu na úvod: Terrie je ostříhaná, je na blogu už rok a týden (snad, zhruba, víc) a ta nová šedá se jí líbí i nelíbí - snad i na ní to působí až příliš pesimisticky, taky máte ten pocit?
Ale jsem ráda, že se to tady mění ...
a že mi hudba zas přináší tu radost :3
pár nových objevů a pár kousků klasiky, prosím

3 alba měsíce dubna.

29. dubna 2014 v 21:36 | Terrie.
Někdy v době, kdy jsem asi měla přijít na svět, nechal se Cobain slyšet, že představa rock'n'rollu za dvacet let ho děsí ... a bohužel to asi fakt nechtěl vidět, když se za čas rozloučil navždy. Tak či tak, oněch 20 let uteklo jako voda, my jsme ta prokléta generace "from 90s bitch", která by kvalitní rockovou hudbu zažít na vlastní kůži neměla ...
A mě by hrozně zajímalo, jenom zajímalo, co by Kurt říkal na tohle?

nr. 3

23. března 2014 v 20:22 | Terrie.
Alespoň nějaký nápad/záminka pro článek :D
Celkově to vidím tak, že z mého blogu se stává blog rekapitulací uplynulých dní (obzvláště víkendu), no, pořád lepší než nic ...
Dneska jen tři, víc není potřeba :3

nr. 2

16. března 2014 v 21:33 | Terrie.
Tento týden byl ... příjemně lhostejný, dá se říct. Rozhodně to začalo nějakém steskem a bylo to stále protkáno mou bláznivou láskou, či stále ještě zamilovaností (jako vlastně všechno) a prostě ... dost blábolů o ničem. Následující písně pro mě prostě ve větší míře představují hlavně pohodařinu :3
Pohoda. A paradoxně až jakési libování si v tom svém soukromém světě uvnitř mě. ha. A pohodovou hudbu chápe asi každý jinak :)

nr. 1

9. března 2014 v 14:06 | Terrie.
Rozhodla jsem se pro tuhle rubriku, jednak pro oživení, pro povzbuzení mé sdílnosti, jednak abych měla přehled a trochu rozhled, protože poslední dobou fakt poslouchám ... každou sračku. A potřebuju větší rozhled.
Proto se pokusím přidat každý týden seznam asi pěti songů, které ať už dlouho zdobí můj youtube nebo mp3 playlist, anebo jsem je právě objevila.
Vždy budou mít něco společného. Ať už společné téma, ale spíše ve smyslu emočním, než v tom významovém, anebo ... prostě se mě nejvíce dotkly ve té stejné době.

a ano, zvětšila jsem písmo - snaha vyhovět potencionálním čtenářům :3 a ne, víc zvěšit už to fakt nejde!

Enjoy it.
 
 

Reklama