... vol 2.

22. září 2014 v 21:25 | Terrie. |  tags.
Jednu podobnou záležitost už jsem tu měla a aby mi to bylo splaceno, byla jsem znovu nominovaná mnou nominovanou Jančou, hm. Jelikož sedím zrovna v jednom baru v Nitře - o všem se dovíte, vyčkejte - a nevím do čeho rýpnout, když nikdo moc není online, tak ... není co dodat, rozhodla jsem se tedy zodpovědět její otázky.


1. Čteš radši knížky nebo radši koukáš na filmy? Proč?
Eh. Radši asi ty knížky. U mě je všeobecně známo, že se však málokdy k něčemu dokopu a něco nového objevím, co se knih, filmů, serošů, hudby týče ... a kdoví proč kolikrát je pro mě snažší zajít si do knihovny, než si stáhnout film ...
2. Jakou knížku jsi naposledy přečetl/a?
Úplně přečetla - Pátá hora od Paula Coelha, snad už třetí jeho kniha v řadě knih, jež jsem četla následně po sobě, teď od něj čtu další, čo už.
3. Máš radši kočky nebo psy? Proč?
Kdysi jsem to neřešila, pak jsem snad více tíhla ke psům, pak mě jeden člověk naočkoval nebo naučil - on mě naučil mnoha věcem, aniž to ví - mít radši kočky. Miluju kočky. Jsou čistotné, své, inteligentní a hlavně mají za všech okolností svou vlastní hlavu a nejsou tak otrocky odevzdaní jako psi, ale přitom není pravda, že se vám kočka neodevzdá ... taková číča je můj sen. Ale začínám si i tykat s představou vlastnictví pejska, který vás vytáhne ven na pocházku.
4. Jsi na něčem závislý/á?
Až moc dobře jsem se za krátkou dobu přesvědčila o své závisloti na internetu ...
5. Změnil/a bys něco ve svém životě?
Změnila bych? Až budu chtít něco změnit, tak to změním :)
6. Myslíš si o sobě, že jsi hezký/á?
Jo, teď si to myslím, takže jsem, jakmile budu mít horší den a přestanu si to myslet, pak zas hezká nebudu. Nevnímá nás okolí tak jak mu dovolíme, aby nás vnímalo? Nebyla jsem obdarována nadprůměrnou krásou a šarmem, ale dovolím vám, vnímat mě jako "hezkou holku". :D není život boží, když ho máte ve svých rukou?
7. Řekneš mi nějaký vtip?
ne.
8. Máš něco tak moc oblíbeného, že bez toho nemůžeš být?
Vlastně ani nevím, kde začít ...
9. Věříš v nadpřirozeno?
Nevím, co je nadpřirozené, já si třeba nemyslím, že něco jako duše zemřelých a tak je doslova napřirozené, podle mě jsou věci, které pokládáme za "nadpřirozeno" ale jsou přirozenější než bychom si mohli myslet... a víly, upíři a podobné bludy? Bullshits. Došla jsem právě k závěru, že pojem "nadpřirozeno" je pro mě passe.
10. Oblíbený seriál?
Game of Thrones :3
11. Oblíbený blogger/vlogger? Doporučil/a bys nám něčí blog?
Tuto otázku z mě zodpoví osud - nechť jsou to ti blogeři, jejich komentáře se níže zjeví ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | Web | 23. září 2014 v 19:13 | Reagovat

ano ano, vítězím! Jsem Tvým oblýbeným bloggerem (respektive bloggerkou :-) )

Sranda stranou, moc hezky vypracované, nejvíc se mi líbí odpověď u otázky jak hodnotíš svůj vzhled a jestli se sama sobě líbíš.

2 Doma Doma | Web | 28. září 2014 v 14:26 | Reagovat

Řekneš mi nějaký vtip?
ne. :D :D <- to mě dostalo :D

Oblíbený seriál?
Game of Thrones :3
♥♥♥♥ NAPROSTO SOUHLASÍM!

3 theworldisugly theworldisugly | Web | 9. října 2014 v 15:22 | Reagovat

Ano, život je vskutku boží, když jej máme ve svých rukou. Tedy, nejsem si jistá, jestli to platí v mém případě, protože já všechno na co sáhnu zpackám. Fakt, že jo. Ale s tím vzhledem máš pravdu. Celkem mě mrzí, že na sobě nejsem schopna vnímat i nějaké ty klady a pořád se šťourám ve všech těch špatných vlastnostech a tak. Dovolím si tvrdit, že bych mohla být i trošku hezká, kdybych si byť jen o trošku víc začala věřit. Ale na to jsem buďto moc líná nebo.. prostě moc líná. :D Jo, teď mi došlo, že u mě máš ještě jednu nevyplněnou challenge či co. Ne, nezapomněla jsem na to, jen jsem prostě moc líná. Ráda bych ti slíbila, že to dneska udělám, dokonce se mi i trošku chce, ale určitě si v půlce řeknu, že mám hlad a pak už se k tomu nedostanu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama