2/4/14

3. dubna 2014 v 22:18 | Terrie. |  stalo se.
Tudů. Je to fajn.fajn-fajnový :3 ... Ok, nebuď trapná, Terrie.
Já jen, že jsem si udělala volno už včera a tak tedy už dnes jsem se místo privátu ve studijním městě, probudila ve své postýlce (s mega pandou :3), v "rodném" bytě ... A měla jsem celý den pro sebe.
A krom pilates, čajíčkování venku, spirituální podpory a takových těch věciček, jsem konečně šáhla do prázdné nádoby po nutelle na parapetu ...Ano, je to tu, konečně můžu zapsat splněné motýlky. nebo jen napůl splněné?

Tak tedy, sáhla jsem rukou do prázdné nádoby od nutelly a lísteček, který jsem vytáhla (a byl pro danou chvíli nejrealizovatelnější) po mě chtěl, ať tvořím... a výsledek?
Co říkáte na můj nový design :3
Já vím, že samochvála smrdí a že se nejedná o žádnou grafickou schopnost ... ale když mě se ten blog teď TAK líbí! Prostě, tohle mi hrozně sedí - lebky, krajky, ... to je moje teď i kdysi a pořád!
Vypadá to trochu jako design pro fashion blog, ne? Neměla bych nic proti, mít takový .. fashion blog pro chudé, ale momentálně nemám prostředky (a fantazii!) ani na tohle.
ale dost smradu. chci slyšet váš názor!
A taky by mě zajímalo, jak se mění tady toto?
pokud vím, vždycky to bývalo vedeno jako název blogu
a teď to moje blond smysly nemohou nikde najít a já to změnit chci!
(ignorujte mé receptářské záložky, prosím)

Ovšem, opavdu nejsem nějak talentovaná, či kreativní. Ale vzniklo toho celkem dost, na moje poměry, dost čmáranců a nesmyslů ve větách ... a ještě jsme si i vytrhala obočí, konečně, což také vyžaduje notnou dávku kreativity :D
jen, abyste viděli, že nekecám! (a že je všude, opět, stále)
bože, to je trapné
a ano, mám ten pozerský jacobs hrneček. ano, mám oba :3 :D

Ale pořád - nic převratného! Hodlám být kreativnější a zrovna dneska jako na potvoru (krásná to náhoda), jsem na blogu guesswhat, našla supr výzvu, která by mě a můj blog taky mohla posunout někam dál ...
aaaale... začnu ... příště

No a aby toho nebylo málo, když jsem měla ten volný den, vytáhla jsme si lísteček ještě jeden.
A motýlci po mě zase chtěli ozývat se, urovnávat stará kamarádství, vztahy ...
Takže jsem se zase přesocializovala na měsíce dopředu :D až jsem to ze sebe musela spláchnout ve sprše :D Ale cítim se pomocná a třeba jsme udělala radost ... :)

A ne, furt jsem nenapsala osobě, kvůli které tihle choucí-po-mě-at-se-ozývám-motýlci asi ve skutečnosti existují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 4. dubna 2014 v 7:51 | Reagovat

Krásný sešitek. :-?

2 fromyesterday fromyesterday | Web | 5. dubna 2014 v 9:28 | Reagovat

Híííí, tak především, vypadá to tu vážně fantasticky! Možná trošku, ale co? Však když začneš psát něco o oblečení, nebo tak taky můžeš mít pozadí třeba.. s Jaredem :D no.. Jsi prostě designer! O:)

Myslíš takový ten.. jakože název blogu tedy? nejspíš asi ano. Tak to vím, jak se dělá! Musíš si odklidknout záhlaví, třeba jen nad menu, nebo tak, ono je to šalafuk, pak to ulož a ona ti pod tou sekcí záhlaví v tom levém sloupečku "vyleze" podrubrika "logo" a tam to najdeš ;) to si změníš a pak jen zase dáš pryč záhlaví a voala a šalala :D

ahaha, moje sešity vypadaly podobně, teď už nějak nestíhám, jen do matiky, to mám vždy času .. MOC :D a BOŽE BOŽE BOŽE TY MÁŠ TEN SUPR ČUPR HRNEČEK S KOLY? :O kde jsi ho Šťouchu sehnala?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama