Duben 2014

3 alba měsíce dubna.

29. dubna 2014 v 21:36 | Terrie. |  playlists.
Někdy v době, kdy jsem asi měla přijít na svět, nechal se Cobain slyšet, že představa rock'n'rollu za dvacet let ho děsí ... a bohužel to asi fakt nechtěl vidět, když se za čas rozloučil navždy. Tak či tak, oněch 20 let uteklo jako voda, my jsme ta prokléta generace "from 90s bitch", která by kvalitní rockovou hudbu zažít na vlastní kůži neměla ...
A mě by hrozně zajímalo, jenom zajímalo, co by Kurt říkal na tohle?


jenom tak uvažuju.

21. dubna 2014 v 20:44 | Terrie. |  do větru.
Přemýšlím, zda jet do školy zítra, či pozítří, nebo bych taky nemusela jezdit vůbec, nejlepší, ne?... beztak kombinuju, jak si nejdéle prodloužít tu dobu nic nedělání. Přemýšlím, co tedy zítra udělám a kdy se hodlám učit, ono je taky docela možné, že si zítra přečtu e-mail, kde se dovím, že zápočtový test píšu následující den. Z těch mas prezentací jsem neviděla ani jednu... proč je mi to ukradené?
Uvažuju, jak mi lezou na nervy lidi, kteří se ozvou, jen když něco chtějí, a kteří když něco chtějí, mám chuť je něčím praštit - to jsou vážně tak hloupí a neschopní? banality. A stejně jsem ta hodná, co jim pomůže a ta hloupá, co ještě rozvíjí konverzaci - ale vážně osobo, už jsi otravná.
Pořád vnímám to svoje rostoucí břicho. Jak mi vadí. Znatelně a viditelně jsem za těch pár dnů přibrala, což je pro mě šíleně stresující. Je mi jedno, za co mě bude kdo chytat...! A i přesto bych si s chutí dala kakao! A i přesto nedělám zhola nic. Těch pár dnů ubíhá a uběhlo v takové nečinnosti, pohodě, lenosti, zase budu dohánět vše na poslední chvíli, zase je mi to naprosto jedno. Ale jak se ničím nezaměstnávám, asi se zase začínají rojit myšlenky.
Napadá mě, jak moc špatné je, když je mi všechno tak nějak příjemně a pozitivně ukradené?
Taky přemýšlím, kdy a jak se podívám na Game of Thrones. A taky, o kom budu psát tu fanfiction?! Ale vážně, potřebuju vaší radu, protože se přes tenhle bod nedokážu přenést a ty další úkoly challenge jsou tak lákavé ...
Napadá mě, jak je vtipné, že se vlastně těším na víkend, na konkrétní setkání, na to, jak se nebudu přetvařovat. A zase mi dochází, jak mi lidé vadí. Krom těch, kteří mě zajímají. Takže valná většina.
A upřímně by mě zajímalo, jak pomoci někomu, kdo pomoc nechce, ale na jehož trápení se už nedokážete dívat, to bych ráda věděla.
Uvažuju, co mi to vlastně chodí po té hlavě, o čem se to tady vůbec snažím psát.


20/4/2014

20. dubna 2014 v 20:23 | Terrie. |  stalo se.
Veselé Velikonoce vespolek :)
Jak se tak snažím nacpat za ten počítač, s břichem nafouklým (bolavým) po vydatném svátečním obědě, svačinkách, několika večeřích, sladkostech, jakémsi makovém likéru ... musím uznat, že mi nějaké to zapálení pro psaní fakt chybí - a to myslím v tom smyslu, že se mi po tomto stýská!
Na flešce jeden dokončený (neodevzdaný) projekt, další rozdělaný, další dva se berou se všemi těmi termíny v mé hlavě. Vidina dvou zápočtů. A byť se pořád přesvědčuju o tom, že nic nedělám, stejně mám pocit, že si od té školy chci a potřebuji odpočinout a že mi nic neuteče. zvláštní.
A tak otevírám blog, aniž bych měla nějak ujasněno, o čem budu psát.

9/4/2014

9. dubna 2014 v 20:48 | Terrie. |  stalo se.
Aprílové počasí. Mraky střídají občasné sluneční paprsky. Snad špatný tlak. Šero. Prokrastinace. Ospalost. Jablko pod deštníkem. Šeď. Ocel. A sama na pokoji. Stesk. Touha.
Jen ta banánová horká čokoláda a jeho vytahaný svetr.
Nějak takhle to dneska (ne)cítím ...


1. ... short autobiography.

7. dubna 2014 v 21:30 | Terrie.
Zlaté devadesátky, s příchodem září na scénu přichází i někdo jiný. Kdysi v Beskydech přišlo na svět maličké, světlovlasé (uřvané) novorozeně. Prvorozená holčička, která byla svými rodiči nazvána Terezkou. A tak se začal psát tento (ne)obyčejný příběh jednoho lidského života.

Write...

4. dubna 2014 v 9:20 | Terrie.
Jak již bylo zmíněno v článku minulém, narazila jsme na challenge, který mi příjde jako fajn nápad. Hlavně je to supr nápad pro tento blog, pro rozvoj mé kreativity ...
blablabla
Všichni víte, jakým šíleným nesmyslným stylem zapisuji své myšlenky - proto, čtení na vlastní nebezpečí :)

2/4/14

3. dubna 2014 v 22:18 | Terrie. |  stalo se.
Tudů. Je to fajn.fajn-fajnový :3 ... Ok, nebuď trapná, Terrie.
Já jen, že jsem si udělala volno už včera a tak tedy už dnes jsem se místo privátu ve studijním městě, probudila ve své postýlce (s mega pandou :3), v "rodném" bytě ... A měla jsem celý den pro sebe.
A krom pilates, čajíčkování venku, spirituální podpory a takových těch věciček, jsem konečně šáhla do prázdné nádoby po nutelle na parapetu ...


z mé mysli.

3. dubna 2014 v 12:19 | Terrie.

... psáno na konkrétní téma.


... volání do větru.

... a pokračování.

1. dubna 2014 v 11:43 | Terrie. |  tags.
Pamatujete na ten nominovací 10x10 tag, který jsem vyplnila před časem?
Dva z mnou nominovaných blogerů, jmenovitě MaddyHarry a fromyesterday (a taky přesně v tomto pořadí) se s nominací vypořádali stylem - vyplňte si mé všetečné otázky kdokoliv chcete.
A to bych to nebyla já, abych se toho nechytla co?
A když už můj blog začíná trošku chátrat, tak pro začátek alespoň něco, když už jsem na tom má produktivita nějak podobně ... :D