Březen 2014

nominovací.

24. března 2014 v 19:36 | Terrie. |  tags.
Huhuu, byla jsme nominována blogerkou ze stránky theworldisugly a protože já prostě tyhle stupidity můžu, tak se do toho pouštím hned, hlava nehlava, tak nějak hloupě natěšená
a za nominaci děkuji převelice :3
:D

Pravidla tkví v tomto:
Řekněte o sobě 10 věcí.
Odpovězte na 10 otázek blogera/ky, který/á vás nominoval/a.
Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
Nominujte 3 blogery, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
Informujte blogery o tom, že jste je nominoval.

Tak jdu na to :)

21-23/3/2014

23. března 2014 v 22:10 | Terrie. |  stalo se.
No jo, tak jsem bručoun, když jenom sedím doma, večer, u pc ... a přemýšlím, proč mi nenapíše víc lidí a co dělat ...
proto mám ráda, když se něco děje!
Ve skutečnosti všecko, co mě ubíjí je jen ta nečinnost, nebo rutina, prostě ... znáte to. Jednotvárnost.
Proto tenhle článek bude sice krátký a třeba o ničem, ale naprosto nečekaně a nezobvykle ... pozitivní!

Protože jsem mám za sebou tak úžasný víkend! :3

nr. 3

23. března 2014 v 20:22 | Terrie. |  playlists.
Alespoň nějaký nápad/záminka pro článek :D
Celkově to vidím tak, že z mého blogu se stává blog rekapitulací uplynulých dní (obzvláště víkendu), no, pořád lepší než nic ...
Dneska jen tři, víc není potřeba :3

15/3/2014/ Kryštof. FM.

17. března 2014 v 18:45 | Terrie. |  stalo se.
Sobota. Frýdek-Místek, kulturák.

Ke kapele Kryštof musím říct to, že mě zaujali hned jako malou Teeerku, která každý týden poctivě a s nadšením sledovala legendární Meduzu. Slova jsou jen kapky děště, a ty voláš, ať prším ještě ... kdo by tohle nemiloval.
Nejsem však z těch, kteří by patřili do skupiny zarytých fanoušků, nebo je kapela provázela celým životem. Měla jsem ja ráda, vždycky mi byli sympatičtí, vždycky se našla písnička, která byla prostě skvělá.
Ale. Nic žhavého. Mnohem víc se mi zaryli pod kůži až nedávno. Hlavně teda v září, na Radagest dnu v Nošovicích - já prostě miluju kapely, které to na podiu umí, chovají se lidsky a jsou za všech okolností sví! A miluju svého přítele, kdybyste tento fakt náhodou přehlédli, a tahle kapela se po všech těch věcech, zapsala do našeho světa nesmazatelně. Jejich hudba pro mě náhle dostává jiný význam, jsou pro mě více a více srdeční záležitostí ...
A jejich koncert v Frýdku?! Samozřejmě! Muselo být! A nakonec, po prvotním "tak smůla, vyprodáno", mi přece jen lístky přistály v ruce, jako nejkrásnější dárek ke skromnému výročíčku.
Na ten den se prostě nešlo netěšit :3

mimochodem. fotky jsou moje, focené mobilem, takže ...


nr. 2

16. března 2014 v 21:33 | Terrie. |  playlists.
Tento týden byl ... příjemně lhostejný, dá se říct. Rozhodně to začalo nějakém steskem a bylo to stále protkáno mou bláznivou láskou, či stále ještě zamilovaností (jako vlastně všechno) a prostě ... dost blábolů o ničem. Následující písně pro mě prostě ve větší míře představují hlavně pohodařinu :3
Pohoda. A paradoxně až jakési libování si v tom svém soukromém světě uvnitř mě. ha. A pohodovou hudbu chápe asi každý jinak :)

13/3/2014/ proboha. jsem na titulce!

13. března 2014 v 21:02 | Terrie. |  stalo se.
To se tak jako vždy - nevidím, neslyším - ze zvyku podívám na blog, do žebříčků ... 9 nových komentářů u článku z minulého týdne? WTF?
Ani bych si nevšimla, že můj článek o zdravotních sestrách se dostal na titulní stránku blogu - zde, kdyby mě neupozornila kamarádka.
Takové ostudy :D A těch komentářů, dovolte, abych se k tomu vyjádřila v tomto special článku :)

když je nejvíc ticho, ve mě to nejvíc křičí.

12. března 2014 v 19:15 | Terrie. |  na téma.
Jsem tichá. Klidná. Nekonfliktní. Neprůbojná. Nenápadná. Uzavřená.
Sedím si takhle potichu a pokud nemusím, neozývám se. Zdám se tak v pohodě, tak vyrovnaná, spokojená, pokud už si mě přes tu nenápadnost někdo všimne. Jsem introvert. A přesně v těch momentech, kdy se zdám klidná nejvíc ... nejvíc to ticho všude ve mě řve!nr. 1

9. března 2014 v 14:06 | Terrie. |  playlists.
Rozhodla jsem se pro tuhle rubriku, jednak pro oživení, pro povzbuzení mé sdílnosti, jednak abych měla přehled a trochu rozhled, protože poslední dobou fakt poslouchám ... každou sračku. A potřebuju větší rozhled.
Proto se pokusím přidat každý týden seznam asi pěti songů, které ať už dlouho zdobí můj youtube nebo mp3 playlist, anebo jsem je právě objevila.
Vždy budou mít něco společného. Ať už společné téma, ale spíše ve smyslu emočním, než v tom významovém, anebo ... prostě se mě nejvíce dotkly ve té stejné době.

a ano, zvětšila jsem písmo - snaha vyhovět potencionálním čtenářům :3 a ne, víc zvěšit už to fakt nejde!

Enjoy it.

probuzení pubertální fanouškovské hrdosti.

8. března 2014 v 21:49 | Terrie. |  neboť tohle má něco do sebe.
The Oscars. Jared Leto. 30STM. LP. dreams.

Jsou věci, které prostě neomrzí. A byť jsem říkala, že 30 Seconds to Mars už nejsou co bývali - což nejsou - a že pro mě už nejsou, to co bývali - což se ukázalo jako pitomost ... vždycky ve mě bude ta pitomá naivní pubertální až fanatická fanynka. Která se sice věkem mění a mění, ale oni budou pořád srdovou záležitostí. A to jsem uznala po tom, co jsem si zamilovala i Love. Lust. Faiht. Dream album, což jsem nečekala.
A teď, když Jared Leto získal Oskara, cítím, že ta malá puberťačka ve mě zase roste.

:3


ošetřovatelství. zdravotní sestra těžký chleba má.

7. března 2014 v 10:36 | Terrie. |  na téma.
Těžko mi bylo přijít na téma o kterém nikdo nemluví, ale já bych o něm mluvit dokázala. Je možné, že o tomhle melu doma pořád dokola, ale co, stejně si myslím, že veřejnost jako taková, má o zdravotních sestrách různé názory. A různá mínění. A mě je tohle témě velice blízké, tak proč to neventilovat a nepřiblížit?