poslední zkouška. první zkouškové.

12. února 2014 v 22:17 | Terrie. |  ze studentského deníku.
Když si člověk sdělovat svou obavu: "Víš jak to bude nepříjemn až tam budem čeka a ona někoho vyhodí?" a netušil, že dotyčná zkoušející bude vyhazovat od zkoušky (po téměř půlhodinovém trápení) téměř všechny. A po všech těch pocitech na zvracení a zloby "ona to dělá schválně, prostě si asi hodí kostkou jestli tě nechá prolézt nebo ne"... přišla řada a pak ... "Tak, Áčko"
Really?! To mám vážně první své zkouškové za sebou?!
ten nepopsatelný pocit štěstí
jo, on to měl být šťastný článekJá už ani nevím, rozepisovat to, jak jsem se nemohla učit a doteď nechápu, že jsem to všecko vlastně udělala napoprvé a ještě s pěknými výsledky.
Měl to být krásný a šťastný článek.

Bude hrozný.

Já teda nevím, jak to mají na jiných fakultách a už vůbec ne na jiných univerzitách, co vím od svých spolubydlů - ti alespoň stíhají brigádu a jiné kratochvíle - tak je ten můj obor naprosto ... ne, nebudu sprostá. Všeobecné sestry v Opavě sedí mnohdy od rána do večera ve škole, na přednáškách a cvičeních být musí, docházka se tu řeší, ale že z toho stejně člověk má prd a učit se to všecko musí sám, tudíž sedět ve škole je víc než ztráta času, to nezajímá nikoho! 5 dní v týdnů. A ještě kdybych se o víkendu nudila, budu se učit, přece píšem písemky, no ne?!
Třeba jsem naivní ale tohle mě fakt štve.

A při dnešku ... no jo, co jsem mohla čekat? Zkoušku už lépe složit nešlo, příjemný den s přítelem, ještě se nám podařilo zachránit milované rukavice. Bylo jasné., že se něco "stane".
To je tak, když se moc neinformujete a máte představu volného týden. Hovno! V pondělí už mi začíná letní semestr! jak jsem teď zjistila
Tak já nejen, že nemám pořádně žádné volno, furt sedím ve škole a učím se i o víkendech, nejenže jsem měla jen Vánoční prázdniny, o kterých jsem se učila na zkouškové, protože žádné studijní volno neexistuje! Nejen, že se mi zápočtovo-zkouškové táhlo od konce listopadu téměř až do teďka ... já nemám nárok ani na týden volna! Ani na týden života!

Tak fajn, přeháním, třeba to je někde jinak ... ale já se z toho tak nějak ... hroutím? Když se můj život musí točit jen kolem školy, příjde mi, že ani nežiju. Je mi z toho smutno a vím, že nedokážu být šťastná.
To je ten pocit, kdy už všechno mělo být lepší ... ach jo ...
Dokážu si přiznat, že na to mám, už ano, ale nevím, už vůbec nevím co vlastně sakra chci a nevím, jak to zvládnu. Zase si akorát připadám strašně zmateně a ztraceně.

Asi prostě musím najít jinou cestu, tady holt asi šťasná nebudu.
Ale co jiného můžu já v životě dělat?!

Help me! O_o
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fromyesterday fromyesterday | Web | 22. února 2014 v 11:12 | Reagovat

Achjo, ty jsi trumpeta. Patří ti obrovská gratulace!! Jsi šikula! O:) Kdybys radši někdy hodila všechny starosti za hlavu a šla do Vídně obejmout pandy! :( :)))
Ty máš těžký obor, viď? Sestřenice má něco, podobného, ale jiného, zcela jiného. Tak se taky učí, no i když u ní nevím, jestli je to není jen výmluva, aby nic nemusela dělat, nebo se vážně šprtá celé dny. :D :D
Nicméně! Když jsi udělala zkoušku nejlépe, jak jsi mohla, tak hušuj a kušu a skákej do stropu!! Já být tebou tak moc neřeším, že nemáš volný čas, dneska už je to prostě tak, to se brzy utrápíš, spíš bys na sebe měla být extrémně hrdá, protože jsi to dala!!! O:)

joooo a pojedeš letos na Mars? Abych ti kdyžtak měla čas začít co nejvíc závidět :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama