nelítají.

28. února 2014 v 22:58 | Terrie. |  do větru.
To je ta věčná houpačka, kdy se nadšeně unavení a nabití cvičením zároveň odhodláváte k nemožnému. A ani ne za pár hodin už zase sedíte a nad hlavou vám roste stín vlastní neschopnosti a zbabělosti. Dokázali by jste všechno, jediné, co bylo třeba, bylo trochu povzbudit, projevit důvěru ve vaše schopnosti.
Teď už je to zase zbytečné. Půjdu spát s pocitem na který jsem zvyklá. S pocitem prázdna. Jen proto, že přesně ta hudba, která mi předtím dodávala chuť a sebedůvěruju, mi teď jen vlastně opět dokazuje, že všechno je hnus. grunge is not dead.
On vás totiž nikdo nebude mít rád, když mu to nedovolíte. Vždycky je třeba vyvinout nějakou tu snahu, že?
Kašlu na to, dneska žádné překonávání sebe sama už nechci. Jsem tak nešťastná v tomhle, když nemám důvěru v sobě a nedostanu ji v ten moment od jiných, tak prostě nehnu prstem.
Ale ne, všechno bude skvělé a já to vím a usmívám se. :) Jediné co mě může deptat, je mé zbabělé zalézání do ulit.
jen musím začít
Ale dneska už je prostě všechno k ničemu a já obzvlášť. Motýlci už nelítají.
ráno moudřejší večera, skutečně teď je ten čas jít si lehnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fromyesterday fromyesterday | Web | 2. března 2014 v 10:20 | Reagovat

Motýlci lítají, jen se k nim otáčíš zády!!! Achjo achjo, ty jsi takový ťunťa, ale pravdu asi máš v té otázce otevírání se někomu jinému, když ono to není nic lehkého, navíc, když tě pak ten druhý praští lopatou pěkně do čela - obrazně.. zatím se mi to nestalo, ale vzhledem k tomu, jaké je mé nekonečné žvatlání, tak nemůžu říct, že je to vyloučené *smutný povzdech*. Měla by sis koupit nějaký přívěsek, řetízek, prstýnek, nebo cokoli, kde bude motýl, aby tě to povzbuzovalo i tehdy, budeš-li úplně bezradná. Nebo nějaký kapesní kufřík plný nutelly, nebo nevím. Něco, co by ti dodalo energii, dobrou náladu, sebevědomí, třeba pandu na záda. A té pandě dát na záda motýlka. Muu :))))))

2 Melissa Melissa | Web | 2. března 2014 v 21:45 | Reagovat

Bože,proč tolik pesimismu?Měla by ses radovat ze života a ne se utápět ve své tzv.neschopnosti,nemožnosti,apod.Určitě jsi něčím zajímavá,něco umíš.Proč si vlastně nevěříš?Píšeš tu o motýlkách,motýlci jsou krásní-všichni!Kup si nějaké motýlky na provázku a pověs si je do okna nebo na dvěře-projasní ti den a udělají ti dobrou náladu:)Taky si můžeš koupit nalepovací motýlky a nalepit si je na zeď,nad postel,na počítač,kam budeš sama chtít.Uvidíš,že ti hned bude líp:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama