still better lovestory than twilight.

27. ledna 2014 v 14:14 | Terrie. |  na téma.
Ani nevím, jestli je nějaký limit pro počet článku, který jeden bloger publikuje k danému tématu týdne ... ale dokud mě to drží a jsem pod tíhou dojmů, hodlám toto popsat.


Myslím na jeho pačesy střapaté, když se vzbudím a on leží vedle mě. A pak otevře ty svoje malá očka, zvedne peřinu a s úsměvem čeká, až si k němu vlezu a přitulím se. Myslím na to, jak šílené to je. Něco málo přes rok a něco mi říká, nebo minimálně chci věřit a pevně věřím tomu, že tohle je jen začátek, nic víc, příběhu, který prostě už zůstane součástí mého života. Uvědomuji si svou naivitu ale nemohu si pomoct, minimálně je to mé obrovské, zbožné přání.
Myslím, že jsem dost hloupá na to, abych se snažila tvrdit, že rozumím tak velkým věcem, jako je opravdový význam slova "láska". Zároveň, copak nejupřímněji nemilují malé děti, které na svět hledí bez stínu zla, bez dojmu špatných zkušeností, upřímně a jednoduše?

Nenapadlo by mě, co se z toho vyvine, když mi jednou na facebooku blikla ta, snad už lehce opilecká zpráva. A pak už to všecko napralo nečekaný spád. Copak tohle není přesně to, o čem sním? Po čem mé pochroumané ego pořád marně touží? Být povšimnuta v davu, vyniknout, stát se něčím zájmem... A copak tohle nebyl první ze snů, který mi on splnil a plní neustále? Byť se s ním stále hádám a předhazuju mu, že absolutně nemá vkus, vidím to, vím, že jsem pro něj nejvyjmečnější a nejkrásnější, jediná mezi miliardami lidí... stejně tak, jako on pro mě.

Už od první schůzky to bylo jako sen. Třeba jsem Nutellou lehce uplatitelná ale s nikým, koho jsem potkala prvně v životě, jsem se ještě tolik nenasmála, s nikým jsem se necítila být tak uvolněná, tak sama sebou. A nějakým kouzlem jsem z něj nemohla spustit oči. Takový praštěný cvok a najednou se mohli jít všichni chlapi klouzat, jakoby přestali existovat.

A život šel dál.

Podzimní noci, zimní noci, letní noci ... a žárlivé scény a pochybnosti. Vždy mě přesvědčil o tom, že mu na mě pořád tak záleží. Dokázala mi, že existuje někdo, kdo vztah chápe stejně jako já. Co víc, dokázal, že někdo dokáže nebo chce pochopit mě, ve chvílích kdy si sama nerozumím! Pořád mě přesvědčuje o tom, že stojí za to bojovat, že se chci odevzdat mu. Po všech těch mých ... sračkách, problémy s důvěrou, strachem, hloupých (snad)zkouškách, pochybnostech, pády dolů, případech pro psychiatra... pořád je tady. A pořád na něm není vidět, že by toho měl plné zuby a hodlal to zabalit. Pořád se tomu divím.
A každý den je jako dar, každý okamžik s ním jako zázrak. Nepotřebuju žádná antidepresiva. Vlastně nepotřebuju nic, když je tu on.


Tak jo, kýčovitý, naivní článek, ať si myslí, kdo chce, co chce. Když jde o nás, je mi to fuk. Ráda se na tohle budu dívat děckýma očima a užívat si daru, jaký jsem dostala, upřímně, neomezeně, bez zábran a strachu. A klidně budu přehánět až tak, že řeknu, že bych za něj položila život! Tak a co ... momentálně to tak cítím! Zítřek nikdy nebude a včerejšek nikdy nebyl. Třeba jednou budu brečet a říkat si "jaká to byla láska". Ale existuje jen teď a teď ... jsi ty, to nejlepší co mě mohlo kdy potkat
*haters gonna hate*

miluju tě jako blázen, víš to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 27. ledna 2014 v 14:38 | Reagovat

Krásné :)

2 fromyesterday fromyesterday | Web | 27. ledna 2014 v 15:37 | Reagovat

Šťouchu, šťouchu!! Za prvé, skvělý nadpis! :D Dále myslím, že bys o sobě neměla říkat, že jsi hloupá a skutečnému významu slova "láska" nerozumíš, protože je tomu právě naopak. Ten článek je úžasný, plný citů a tak člověka chytá za srdce, že to až není možné! O:) A strašně moc ti přeju, abys nikdy nemohla říct, "jaká to byla láska" ale abys na stará kolena vnoučatům říkala "takhle to celé začalo!" Protože vztah, jaký popisuješ si přeje snad každá, takže se milujte a malujte, žijte blaze a stavte sněhuláky! :D :))))

3 Barbora Barbora | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 20:41 | Reagovat

Moc ti to přeju! Taky mám za sebou takový (čtyřletý) vztah, kdy jsem si nedokázala představit, že bych v životě byl s někým jiným než s ním, ale nějak to nevyšlo... I tak na to vzpomínám v dobrém, takže good luck! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama