25/11/13/ první sníh a mindráky.

25. listopadu 2013 v 20:08 | Terrie. |  stalo se.
Ve vlasech citron a zelený čaj a v počítači plno nedodělaných kazuistik a dalších prací, hlava plná blížících se zkoušek a zápočtů, chaos a stres. A dopoledne ve znamení první ambulatní praxe. Ale studijní deník neotevírám, bolí mě mysl. I tělo - stále podceňuju strečing.
A venku první sníh. Ach.


Zjistila jsem, jak je taková práce sestry u obvoďáka vlastně strašně příjemná. Zvlášť když kolem máte další tři zdravotnice, podobně zaměřené, podobně naladěné, podobně podobné ... a na talíři ovoce ^^
A baví mě brát krev, stále se o tom přesvědčuju.
Jo, jo, tohle je život ... ideální zvlášť když má člověk děti.
To by bylo něco pro mě ... tak za 10-20 let :)

A ono nasněžilo! A ve vzduchu se nesla ta milovaná atmosféra. Celý den. Bílo a blížící se Vánoce. Období, kdy je vše v nejlepším pořádku. Období kdy to loni všechno začalo - dokonce si živě vybavuju, jak mi to ten sníh "vtlačil do nosu" - tu jeho voňavku. Šťastné to období, snad nejlepší v roce.
Ale ono není ... protože nejsem dost hezká, nejsem dost štíhlá, dost ohebná a vypracovaná, dost oblíbená, nedosahuju dostatečných osobnostních ani intelektuálních kvalit, školní výsledky mi pořád a pořád nestačí. Asi toho chci strašně moc, asi je mé ideální já až moc vzdálené, až moc vysněné a moje schopnosti ne příliš dobře odhadnuté. Nebo se jen pořád málo snažím.
Prostě je to všechno o tom být oblíbený, atraktivní (on člověk může být hezký sebevíc ale o tom to není), dajný, sebeprojektující, společenský, otevřený ... a já jsem pořád a pořád a víc a víc ve svých domečcích a skrýších a extrovertnější už nebudu. A není to chyba.
Chyba je, že se pořád vnímám tak žalostně.
A že se tím nechám tak rozhodit.
ach
pitomá konzumní, na obchod a zevnějšek a vystupování zaměřená, povrchní společnost

zvykla jsem si sem házet fotky, ale ... ale jsem moc liná a konečně mám instagram
zkopírovat sprostý link je o toooolik jednodušší (zastřelte mě :D)
chcete vidět snížek?
i na tom instu mám žalostně málo liků ... jsem k smíchu ... a ono je venku tak krááásně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Capricorn Capricorn | Web | 29. listopadu 2013 v 13:33 | Reagovat

Šťouchu děláš inda s hrncem čaje na hlavě? hehehehe, tak ne :| :D nicméně, zapomněla jsem podotknout, že ta tvá fotečka v menu je vskutku rozkošná :'))
Hlavně že tě to baví!!! I když si tě nedokážu představit při odběru krve.. já bych sebou hodila na zem a tak týden o sobě nevěděla :D
Ještě tam ten sníh mohl zůstat :| a celá zima, hmm :D Ah, instacosi - to je určitě super věc, ale mě to přijde takové hrozně osobní, ukazovat lidem, co jím a tak, ale kdo ví, třeba to jednou ( až to nebude v kurzu ) budu mít taky, tak asi radši budu mlčet :D hmmmm :D ale fotěnky máš pěkné :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama