Září 2013

ten večer.

9. září 2013 v 23:19 | Terrie. |  do větru.
Takový ten večer, ta fáze, kdy se najdete na bodu klasicky nejpitomnější hormonální krize (z těch co zatím, díkybohu!, znáte) - prostě není nálada. Je to skoro na depku. Takový ten večer, kdy člověk vidí jen ty, co se u něj chtějí vybrečet, a jemu připadají už strašně otravní. A pak jsou tady ti, kteří ho (údajně) nemají rádi. A to je většina.
a ten pocit, že člověk zklamal.
Jo, ten pocit, že mě nemá nikdo rád. A nikdo jen proto, že minimálně dva lidi, kteří mě, každý jinak, milují, je mi asi málo.
Kolik takových bylo? Když s nimi trávíte čas, protože musíte . škola, atd, atd ... jste největší zlatičko, jedna z nejlepších bytostí. A když už nejste potřební, ani neví, že existujete. A taky je to všecko mnou. Kolik lidi už mi odešlo? ... a většinou to byla moje vina ...
A jen tak mimochodem - nikdy jsem nebyla hezká, hubená, šikovná, stylová, chytrá, talentovaná, oblíbená, vyjímečná, ta "lepší" ... teď jsem sice boží, ale tohle si furt pamatuju.
skutečně se jedná o článek, který doporučuji ignorovat!

9/9/13

9. září 2013 v 21:47 | Terrie. |  stalo se.
nechutně rozkošní. hloupí, jak nejčerstvější zamilovanost. trapně trapní. nikdo nepochopí.
věci, které se nedají vysvětlit.
tfuj, tohle je TAK pubertální
:D

(6-)7/9/13

8. září 2013 v 20:49 | Terrie. |  stalo se.
Pokračující oslavy. A to zjištění, že by člověk mohl možná nepít. Nebo končit dřív. V některých případech. Orchestr v Nové Karolině. A nejen orchestr. A ano, mám Conversky, ano, sny se plní a ne a ne a ne - nedám (ani je, ani jeho)!

5/9/13

5. září 2013 v 19:06 | Terrie. |  stalo se.
Tak jo. Udělám to takhle. Tahle rubrika bude o střípečcích - detailech, maličkostech, které konkrétní den přinesl. Jak jinak, než ... fotky, vážení.
Bohužel, si vystačím jen s shitfoťáčkem mobilovým - ale to na pidi náhledy podle mě dokonale stačí. Jde o to, zachytit den.

A že byl dnešek zajímavý. Rozhodla jsem se nepodcenit své náhle nachlazení a už druhý den aktivně postýlkuju. A jo, začíná mě tu nudit. Dneska už si ale připadám lehce simulantsky - no, nic se nemá podcenit, no ne? Rozhodně neplánuji, aby mě nemoc vyřadila z provozu, až budu provozuschopnost potřebovat.
schválně držím hrnek v levé ruce - aby bylo jasno - 30 seconds to mars, ano, opravdu, záviďte!
jinak mám sexy ponožky, samozřejmě

a co teď, slečno? necháte si ho?

5. září 2013 v 15:29 | Terrie. |  na téma.
Dalo by se to probrat i z jiného úhlu pohledu. Zatím se, takto odhaduji, větší část zabýváme tou otázkou: potrat - ano nebo ne? A já nebudu vyjímka. Protože přesně vím, jak to říct, ale odpovědět nedovedu.
Co by kdyby? Není problém, prostě seženeme peníze, teď si nemužeme kazit život, to vyřešíme, ...
opravdu?

happy b-day, Terrie.

2. září 2013 v 22:14 | Terrie. |  stalo se.
Je tomu už 20 let co se na tomto světě objevila malinká uječená bytost - a malinká jsem fakt byla dost a uječená taky dost a dost. Už 20 let co se tady po tohle světě promenáduju, snad každý rok, nebo snad i každý den jiná, přitom pořád . Podivuhodná, přitom tak nudná cesta. A teď tu tak sedím, s plným žaludkem, sluchátky na uších, snad už unavená, po té své foreveralonehomebirthdayparty - až příliš sladkosti, nic nedělání, snad se i celý den culím. Ano, zábava :D Nějak mě popadá skromnost a říkám, že žádné bouřlivé oslavy tohoto dne nepotřebuji. Nějak jsme nabitá ze snad až epického víkendu a mám pocit, že nepotřebuji víc než už ve skutečnosti mám a ve skutečnosti toho mám tolik :) - věřte tomu, brzy mě to přejde.
Takový je můj velký den. Klid, pohoda, příjemná nuda, hyperglykemie, plno smsek a vzkazů na fb, které tak ráda, povrchně počítám ...