ať už je září.

23. srpna 2013 v 10:06 | Terrie. |  do větru.
Snad si opravdu normálně přeju, ať ty prázdniny skončí. Nepřeju to nikomu, kdo je ještě chce mít a koho děsí nadcházející školní/pracovní rok, i mě by měl děsit, ale za sebe si přeju, ať už je září.
no jo, někomu se to plácá, když si ještě dva týdny pak bude užívat naprostého volnaAsi že ty prázdniny nebyly tak extraspešlakční a legendární. Je to smutné, že to píšu, loni byla minimálně větší sranda! Je smutné, že to píšu, fakt, že jo ... už nikdy víc takových prázdnin - těch loňských.
Taky mě fascinuje, fascinuje, vážně? ... jaký jsem pošuk. Tak jo, vždycky jsem měla ráda začátek školního roku, vždycky jsem měla mnohem radši jeho konec, ale to září ... narozeniny, obchody plné školních potřeb, nový rozvrh, stará třída, zase změněná prázdninami ... jo, co si budu nalhávat, prostě mě to baví! A ve chvílích, kdy pracuju, brigádničím, nikdy mě to nebaví! Děsí mě to, asi nejsem stvořena pro pravidelnou pracovní dobu a kariéru a tyhlety odporné věci. Možná si to myslím jen teď, když jsem poznala, že ne všude člověk najde shovívavé a trpělivé, vstříc vycházející kolegy a nadřízené. Ne všude mě očividně budou mít rádi. Už mi došlo, že existuje něco i jako ... prach sprostá buzerace.
A to jsem zase měla štěstí, vlastně to nebylo tak zlé.
Mám pořád pitomé štěstí, že lidi pro nějaké jiné mé schopnosti dokážou přehlížet mou praktickou zmatenost, chaotičnost a manuální zaostalost. A nejsem zvyklá na něco jiného.

Stejně tak nejsem zvyklá na školní neúspěch. Musím se přestat těšit do školy, tentokrát ano. Doteď to měla být procházka růžovým sadem, stále. Najednou budu vysokoškolák, kterého nikdo nebude vodit za ručičku, kdykoliv tam bude to riziko, že školu opustím! Teď je to selhání mnohem, mnohem realnější!
Ani už nebudu mít za zadkem rodiče. Už budu sama ... sama na vše ...

Když to je tak hrozně vzrušující!
děj si facku a přestaň se těšit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ruthi. ruthi. | Web | 23. srpna 2013 v 10:21 | Reagovat

Já se těším do školy, ale jenom trochu mám strach ze začátku zase, nesnáším neúspěch! Tobě můžu držet palce a podpořit tě. Ještě máš chvíli čas tak hlavu vzhůru, připrav se po psychické stránce a hlavně se snaž udělat to nejlepší! :)

2 Lumina Lumina | Web | 23. srpna 2013 v 11:33 | Reagovat

Já se chci taky těšit do školy! Ale spíše se bojím... :/ Jak jsem byla ráda, že už je konec šk. roku a nemusím se stresovat fyzikou, chemií a matikou... A zase to začne. ://
Jinak tyhle prádniny byly na prd. Takový divný. A s tou zmateností, chaotičností a manuální zaostalostí to znám - občas přemýšlím, jestli to není nějaká porucha? :D

3 Marry Afsprings. Marry Afsprings. | Web | 23. srpna 2013 v 15:42 | Reagovat

Já jdu sice teprve do druháku, ale už se do školy netěším tolik jako na základce. Snad celý rok mě štvala třída, chvilkami jsem kašlala na učení, i když mám ráda ty dobré známky.. No, prostě už to není ono. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama