opět na blogu

8. července 2013 v 15:52 | Terrie |  stalo se.
A věřte tomu nebo ne, jsem nadšená, odhodlaná ^^
... snad pociťuji jisté dočasné naplnění. Jo, je to supr :D Jednoho dne to stejně přijít muselo.
Mám se psaním prostě problém - nesnáším své výtvory, natož jen ty myšlenky, co se mi hlavou honí ale chybí mi to. Momentálně jsem se octila kdesi v jakési sladké nostalgii. Ty vzpomínky na sladkou pubertu - blogy, blogy, ty věčné řetězáky, 30 seconds to mars, kam se jen podíváš ... a ano, byť to vše byla jen otázka času, nejvíc za tohle všechno může jedna osoba. Zatracení broučci v hlavách :D
Tak či onak, jsem zde a mám pocit, že to myslím skutečně vážně. Na nějaký ten čas určitě.
Sice netuším, o čem budu psát ... kecám, mám v hlavě plán, který je dychtivý se uskutečnit. Už žádné sledování mých pubertálních hvězd, žádné kopirování ani snaha o to, umět něco psát, vytvořit - má naivita mě opustila alespoň na tolik, abych si přestala myslet, že jednoho dne budu spisovatelka *pche*.
Myslím, že je to i přímo blogem (myslím blog.cz) - nechci dělat reklamu, ale holt, zvyk je zvyk. Když píšu článek v tomhle známém editoru, cítím se ... skoro jako doma. Zkoušet něco jiného v mém případě byla chyba.
Jistě je to i tou nudou. Žádná škola, žádná práce, žádné peníze ... musím něco dělat, no ne?

Takže z nudy, z nostalgie, z jakési potřeby se občas písmenkově vybrečet (která tu je a bude tu stále) mám opět blog a zase cítím, že tohle je to moje miminko o které se občas starat budu (jo, jsem špatná matka)

Jako obvykle .. měla jsem v hlavě tolik forem, tolik myšlenek, tolik slov pro tento článek
jako obvykle to je úplně jiné a na většinu věcí jsem zapomněla
Ale co jsem chtěla?
Jo, vzhled - ať se opravdu cítím jako doma. Tady s tímhle už umím alespoň trochu zacházet. Takže šup, šup a blog nějak vypadá ... ikdyž .. když na to tak koukám - příjde mi to hodně suché, chabé, prázdné
we will see

Další věc?
potřebuju rubriky
A jelikož nevím o čem přesně budu psát ... no, abych zase nekecala: opět mám plán
ale opět .. we will see

Jsem strašně zvědavá, jak často sem budu přispívat a jak dlouho mi to vydrží tentokrát (pozor, můj minulý a první blog fungoval dohromady taky takových 6 let .. já sakra umím být věrná! :D)
Ale mám radost
Protože sice zase sedím doma a nudím se ale v hlavě se mi rodí nápady a plány a byť nevím, jak je mám sakra ve svém pusté životě bez peněz a s minimálním odhodláním uskutečnit, dodává mi to tu ... jo, tu radost. Tu chuť existovat a nejen to - řádné si tu existenci užívat.
Najednou se zdá všechno zase tak docela ... znáte to, jakože máte pocit jisté budoucnosti, neznáma, které s sebou nese nové možnosti a nevyšlapané cestičky, které neznám ale je jich moc, protože to nalajnované není - tohle žeru! :D
a chytat motýlky
ne, nechytat - lovit je ale nespoutávat
obklopovat se nima ale nezabíjet, nenapichovat špejličkama
prostě být nima, s nima ...
zase melu :D ale chápej, čitateli .. motýlci ... to je ono! Všechno co mě obklopuje, všechno z čeho jde čerpat radost, odhodlání, pocit "jo, něco se děje, za něco ten život stojí", prostě ... forma štěstí, které je všude :)
zním jak idiot :D neb už nevím, co jsem to chtěla a zamotala jsem se ...

ale asi tak ...
Mám blog
Mám radost
Cítím podivné odhodlání
Radost ze života
a jdu lovit motýlky
a tohle miminko o tom bude vyprávět


*právě, aby se Terrie už takhle necítila!*

jou, jde se blogařit
pozdravuji balíka :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Capricorn Capricorn | Web | 8. července 2013 v 17:13 | Reagovat

Nejprve ti musím říct něco, co prostě musíš vědět - strašně mi tvoje články chyběly a věř, že se mě jen tak nezbavíš! :D :))))
Jinak, z balíkova zdraví tvůj balík šťouchatel svého Šťoucha! a děkuje za to, že je jeho balíkovstvo  uvedeno v článku O:)
Strašně se mi to tu u tebe líbí! jojojo, motýlci, motýlci everywhere! bože, milujme motýlky! :D :))) Těším se na tvoje plány a na to, až mi sem dáš ten tutorial na háčkování! / Protože to bude super vesnický dar! :D / A jsem strašně ráda, že jsi změnila názor, je na čase posunout to blogování o stupeň víš, protože já teď taky cítím, že ta adresa co teď mám, že na mě čekala! :) miluju tvoje články, ave, tvůj věrný čitatel, Šťouchatel :))

2 Terrie Terrie | Web | 8. července 2013 v 17:26 | Reagovat

[1]: ňuch, ten avatar!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama