Emilia Clarke aneb. všichni milujeme Khaleesi.

9. července 2013 v 23:22 | Terrie |  neboť tohle má něco do sebe.
(zrovna si říkám, že název této rubriky nevystihuje účel této rubriky ... zapracuji na tom)
Že jsem pošuk je zcela známá věc. Že jsem velice šťastně zadaná heterosexuálka taky není žádným tajemstvím. Avšak ... s jedním se přiznám
nechme dramatičnost okamžiku vystupňovat
ano
drama
na tumblr poblázněně (zasněně, snad platonicky zamilovaně :D) hltám už dobrou hodinu fotky ženy
její jméno v civilu ... Emil(k)a Clarke
a kdo nezná Deanerys je asi nevzdělaný impotentNe, v tomto článku se nebudu zabývát žádnými pochybnostmi o mé sexuální orientaci, žádné totiž nejsou.
Prostě a jasně ... už od prvního okamžiku, kdy se mihla v Game of Thrones zbožňuju tuto Deanerys Targaryen, za bouře zrozenou, Khaleesi, Matku draků
... a jsem si jistá, že nejsem jediná.
Ovšemže je to jedna z nejoblíbenějších hrdinek seriálu, největší favoritka v boji o Železný trůn. Už jen ten její obličejík - tak sladká a křehká ...? Zatraceně silné, tvrdohlavé, cílevědomé a silné děvče to je :)
Ale pro mě osobně má tento vztah fanouška k "idolu" (je už docela pozdě a moje mozkové závity nikdy nebyly moc dobře funkční) hlubší, řekněme ... význam.

Jak již bylo řečeno - od prvního jejího momentu bylo jasné, že jí, jako seriálovou hrdinku, budu zbožňovat. Tehdy skutečně křehké děvče, jejíž kroky byly pevně směřovaný ve směru, který určil její bratr. Klec, žádná vlastní vůle. A ten, kdo už seriál viděl dá mi jistě dá zapravdu - v prvním momentu by od téhle princezny nikdo nečekal, co všechno rozpoutá dál.
A přesně tak nějak ... jak já byla vždycky skrytá ve stínu jiných, svá rozhodnutí podřizovala ostatním, na sebe zapomínala, ponožkovala, jak jen to šlo ... tak jednou onen zlom musel nastat. A byla doba, kdy jsem téměř jako ona, krok po kroku, začala stoupat svou cestičkou, vyšlapávat si své vlasní pěšinky. Konečně se z toho stal můj život a já se učím jít si za svým ... bojovat za to, co chci, co je mé. A už nikdy po sobě nenecaht šlapat.
A tak ... tak mě inspiruje, a co?

A dál?
Vždyť se na ní podívejte ... Emilce se krása nedá upřít!
Asi mi sedla do nějakého podivného druhu vkusu, který v sobě má každá žena (věřím, že ano :D) ... ona je tak nádherná, až bych snad mohla brečet :D a hlavně jí zpola poblízněně sledovat...
Strašně moc mi imponuje další věcí. Má nádhernou, přirozenou, zcela normální(!) postavu. Vedle většiny hereček, které jsou jako podle nějakých pitomých hollywoodských šablon, vypadá, dle mého, zcela jinak. Je mnohem více podobnější realné, zdravé ženě, než plastikové panence barbie, či kostlivci v přírodovědném kabinetu.
Nádherně štíhlá, přesto žádné mezery mezi stehny (ale opravdu, nechte toho!), vyčnívající kosti, lezoucí žíly ... Vypadá asi tak, jak by žena vypadat měla. Copak je jediná štíhlost trčící žebro, nebo kliční kost těsně lemovaná kůži po celé své délce?!
Ano, ráda si prohlížím její fotografie, protože je mi tělesně mnohem víc podobná, než většina vyzáblin, či téměř vyzáblin, nebo fitness krásek, které nám média cpou. A ano, cítím se díky ní vlastně skvěle!


(škoda, že ten článek působí tak zatraceně pubertálně a nevyzrále *facepalm*)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Capricorn Capricorn | Web | 11. července 2013 v 11:33 | Reagovat

Okay :(
ačkoli jsem si toho doposud nebyla vdědoma - jsem jedním z těch nevzdělaných impotentů :( ale přiznat to, je přece polehčující okolnost - no ne? :D
Ta žena je vážně hezká, a skoro bych řekla, že ty blond vlasy jí sluší víc  / jojojo, sluší jí víc / A bohužel jsem to zatím neviděla, tak ji vůbec neznám :D ale strašně se mi líbí, jak ji vnímáš a co pro tebe znamená.  Ano, ono vůbec letí světem, že na světlo mají povolení chodit jenom ti extrémně a nezdravě vyhublí :D / zavírám se do kobky :D / a když už, tak nejlépe silikonové královny nebo steroidový borci / bleh! / tato Emil(k)a je taková milá a přirozená už od pohledu :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama